O autorze
Piotr Krzysztof Kadlčík (ur. 11 stycznia 1962 w Warszawie) – działacz społeczności żydowskiej oraz opozycji demokratycznej w okresie PRL; tłumacz języka czeskiego i angielskiego; inicjator wielu wydarzeń dotyczących kultury i historii żydowskiej.
Założyciel Koła Młodych przy warszawskim oddziale Towarzystwa Społeczno-Kulturalnego Żydów w Polsce (1988).
Stypendysta Buncher Family Leadership Program (1989), który ukończył jako pierwszy w Polsce. W jego ramach przygotował program obozu młodzieżowego, który zorganizował w 1996 r.
Współzałożyciel jednego z pierwszych w Polsce prywatnych biur podróży. Żydowskie Biuro Podróży i Informacji Our Roots (funkcjonujące do dzisiaj) świadczyło usługi dla żydowskich turystów przyjeżdżających do Polski. Biuro jako pierwsze wydało cykl przewodników po żydowskich zabytkach Warszawy, Krakowa, Łodzi i Lublina.
Współtwórca pierwszego żydowskiego portalu internetowego www.jewish.org.pl (1997).
Obecnie współtwórca potralu www.jewish.pl
Przedstawiciel Fundacji Ronalda S. Laudera w Polsce. Pracę zakończył po przyjęciu na to stanowisko rabina Michaela Schudricha.
Zasiada w Radzie Fundacji Auschwitz -Birkenau.

Niełatwe jest życie (żydowskiego) bankiera...

Żyd jaki jest - każdy widzi.
Rządzi światem, zatruwa studnie, roznosi zarazę, a w przerwach morduje palestyńskich Arabów.
A dziś już wiemy, że także finansuje działania Polaków gorszego sortu.
Żydowskie korzenie Dartha Vadera i dominacja narodu wybranego w galaktyce far far away bledną wobec śmiałej teorii lidera ruchu Kukiz15, że "żydowski bankier" finansuje antyrządowe demonstracje.
Bez trudu mogę prześledzić tok rozumowania śpiewającego polityka: gorszy sort skumał się z ogólnoświatowymi szkodnikami w wyniku czego międzynarodowe żydostwo za pomocą swoich sługusów stara się zapobiec przemianom zapoczątkowanym przez zdrową tkankę narodu...
Brzmi znajomo?
Pewnie jakby było po niemiecku moglibyśmy się pomylić.
Nie wykluczałbym, że "żydowscy bankierzy" sprawią , że pod kukizową strzechę powróci podpalacz żydowskiej kukły z Wrocławia.
Może ekslider zespołu "Piersi" zagraniem "żydowską kartą" chciał scementować sypiący się klub parlamentarny.
Taki wróg to dla wielu dobre spoiwo.
Mam szczerą nadzieję że podpalacze i eksperci od żydowskich spisków za swoje czyny zapłacą.
Pogardą i wstrętem tych, którzy demonstrowali korzystając ze swojego prawa do wyrażenia sprzeciwu . Nie ma znaczenia czy demonstrując mieli słuszność, czy też nie - Kukiz czyniąc z nich bezwolne marionetki poruszające się do taktu żydowskiego lalkarza obraził Polaków - tych "gorszego sortu".
I mam nadzieję, że mu tego nie zapomną.
Jako wykonawcę piosenek, pana Kukiza powinna zainteresować klasyka - piosenka z filmu "Kabaret" o znamiennym tytule
Jutro należy do mnie .
Ale warto pamiętać, że potem była Norymberga.
Trwa ładowanie komentarzy...